rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

Rehabilitacja domowa – 5 najważniejszych korzyści

14 sierpnia 2020

Urazy kości i stawów to problemy, które często wymagają kompleksowej terapii i długotrwałego leczenia. Problem pojawia się, gdy unieruchomiony pacjent musi przemieszczać się do lekarza czy ośrodka fizjoterapii – znacznie obniża to jego komfort, a do tego może wywoływać ból. Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, jesteśmy w stanie zaoferować rehabilitację domową w Warszawie – jest to rozwiązanie, którego obawia się część osób, a które daje wyłącznie korzyści. Oto 5 tych najważniejszych!

Po pierwsze – rehabilitacja domowa nie różni się jakością

Wielu pacjentów sądzi, że skuteczna rehabilitacja jest możliwa wyłącznie w specjalistycznym ośrodku, gdzie istnieją odpowiednie warunki, a specjaliści mają do swojej dyspozycji niezbędne wyposażenie. Tymczasem w większości przypadków, np. do terapii manualnej, nie wymagane jest nic więcej, poza wiedzą fizjoterapeuty i odrobiną wolnego miejsca. Nawet jeżeli w Twoim mieszkaniu nie ma dużo miejsca, nie musisz się tego obawiać – rehabilitacja domowa zostanie przeprowadzona w 100% skutecznie.

I to przy zachowaniu najwyższych standardów jakości – dzięki temu nawet bez wychodzenia z domu będziesz mógł zapewnić sobie szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Po drugie – nie musisz przemieszczać się do ośrodka fizjoterapii

I jest to jedna z największych korzyści dla wszystkich pacjentów – w szczególności tych w podeszłym wieku albo znacznie ograniczonych ruchowo, ze względu na swoje problemy z kośćmi bądź stawami. Wybierając rehabilitację domową, nie musisz nigdzie jechać, iść, zamawiać taksówki i rezerwować sobie większej ilości czasu. Oszczędzasz często kilka godzin i nie musisz dezorganizować swojego dnia – to specjalista przyjedzie do Ciebie w odpowiadającym Ci terminie, wykonana badanie układu ruchu, postawi diagnozę i przeprowadzi terapię.

Oczywiście rehabilitacja w domu pacjenta jest możliwa w wielu przypadkach – również w kontekście tych najbardziej palących i trudnych problemów.

Po trzecie – otrzymujesz w pełni indywidualną pomoc

I to niezwykle istotne – niezależnie od tego, czy rehabilitacja jest przeprowadzana w specjalistycznym ośrodku, czy też domu pacjenta, musi być w pełni indywidualnie dostosowana do problemu danej osoby. To, jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz pasjonaci swojej pracy, jesteśmy w stanie Ci zapewnić. W ten sposób zyskujesz pewność, że wrócisz do pełnej sprawności i to tak szybko, jak to tylko możliwe. Dzięki temu zaufało nam tak wiele osób i wciąż możemy pomagać innym!

Po czwarte – masz zapewnione pełne poczucie bezpieczeństwa

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – to powiedzenie nie zestarzało się ani o jotę i mówi wiele o tym, dlaczego tak wielu klientów wybiera rehabilitację z dojazdem. W domu pacjent czuje się bezpiecznie, pewnie i dlatego też polecamy tę opcję. Również w przypadku najmłodszych, dla których obecność w obcym miejscu może być trudna i wywoływać zbyt dużo strachu.

Jako profesjonaliści zapewniamy Ci pełne poczucie bezpieczeństwa i komfort – niezależnie od tego, czy fizjoterapia ma miejsce w naszych gabinetach, czy w Twoim domu.

Po piąte – nie musisz obawiać się ogromnych kosztów

Jak pokazuje praktyka – rehabilitacja w domu pacjenta w Warszawie wcale nie musi być droga, dlatego też nie tylko skorzystasz z rozwiązania niezwykle korzystnego, ale również atrakcyjnego pod względem finansowym.

Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług – zaoferujemy Ci różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne w miejscu wskazanym przez Ciebie i zapewnimy Ci, że nasze działania będą w stu procentach profesjonalne.

Interesuje Cię rehabilitacja domowa w Warszawie?
Szukasz fizjoterapeuty z dojazdem do domu?
Sprawdź!

Rehabilitacja i fizjoterapia

Popularne wpisy

error: Treść jest chroniona !!