rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

mgr-konrad-dabrowski-fizjoterapeuta-sportowy

Terapeuta manualny Warszawa

mgr Konrad Dąbrowski

Absolwent Wydziału Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, jak również studiów podyplomowych “Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego” SGGW.

Aktywność fizyczna zawsze była częścią mojego życia, dlatego fizjoterapia sportowa i terapia manualna od wielu lat są moją pasją.

Jako fizjoterapeuta sportowy, oraz terapeuta manualny z Warszawy pomagam pacjentom cierpiącym z powodu dysfunkcji narządu ruchu jak ból kręgosłupa, ból kolana, barku i biodra, czy po operacjach ortopedycznych.

Terapeuta manualny z dojazdem do domu pacjenta

Terapia manualna w Twoim domu

Rehabilitacja manualna, terapia powięziowa (FDM), to jedne z wielu metod, dzięki którym rehabilitacja domowa przebiega bezpiecznie i efektywnie.

Śledząc najnowsze trendy w rehabilitacji, dokładam wszelkich starań, aby ustawicznie podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dzięki temu mogę zaoferować swoim pacjentom możliwie najlepsze, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania z zakresu terapii manualnej, fizjoterapii ortopedycznej i sportowej.

Wiem jak ważny jest dla moich pacjentów profesjonalnie poprowadzony program rehabilitacji domowej, który często pozwala uniknąć inwazyjnego zabiegu. Po operacjach ortopedycznych jak np. endoproteza biodra czy kolana, dzięki wiedzy i zdobytemu doświadczeniu pomagam wrócić aktywnie do pracy zawodowej, ulubionego sportu, czy życia rodzinnego.

Terapeuta manualny i fizjoterapeuta sportowy

Kwalifikacje terapeuty manualnego z Warszawy

  • Terapia manualna (TM) według koncepcji Kaltenborn – Evjenth / Badanie i leczenie miednicy i kręgosłupa
  • (TM) Badanie i leczenie kończyny górnej
  • (TM) – Badanie i leczenie kończyny dolnej
  • Techniki powięziowe (FDM) – badanie i leczenie struktur powięziowych
  • Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich
  • Torowanie nerwowo – mięśniowe (Prorioceptive Neuromuscular Facilitation – PNF)
  • Kinesiotaping „Plastrowanie dynamiczne”
  • Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii. Kurs praktyczny

Oferta terapeuty manualnego w Warszawie

Co znajdziesz w ofercie terapeuty manualnego pracującego w Warszawie?

Na co dzień jako terapeuta manualny zajmuje się rehabilitacją osób trenujących, oraz po kontuzjach sportowych. Przygotowuje pacjentów do zabiegów operacyjnych, między innymi jak artroskopia kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego, zerwanie stożka rotatorów, czy szycie ścięgna Achillesa.

Rehabilitacja po operacyjna w pierwszej kolejności przywraca sprawność, z kolei medyczny trening funkcjonalny ma za zadanie zabezpieczyć i uchronić pacjentów przed ponownym urazem.

Oferuję rehabilitację z dojazdem do domu pacjenta stawu skokowego, kolana, kręgosłupa lędźwiowego, kręgosłupa szyjnego, po złamaniu kości udowej i wiele innych.

Rehabilitacja domowa


Terapeuta manualny w Warszawie

Poznaj pozostałych fizjoterapeutów z dojazdem

error: Treść jest chroniona !!