MGR KONRAD DĄBROWSKI

Doświadczony fizjoterapeuta sportowy i terapeuta manualny

fizjoterapeuta z dojazdem warszawa

Rehabilitacja ortopedyczna i fizjoterapia sportowa od wielu lat są moją pasją. Jako fizjoterapeuta sportowy z Warszawy pomagam pacjentom cierpiącym z powodu dysfunkcji narządu ruchu jak ból krzyża, ból kolana i biodra, czy choroba zwyrodnieniowa stawów.  Wiem jak ważny jest dla moich pacjentów profesjonalnie poprowadzony program rehabilitacji, który często pozwala uniknąć inwazyjnego zabiegu. Po operacjach ortopedycznych jak np. endoproteza biodra czy kolana, dzięki wiedzy i zdobytemu doświadczeniu pomagam wrócić aktywnie do pracy zawodowej, ulubionego sportu, czy życia rodzinnego. Rehabilitacja manualna, terapia powięziowa (FDM), to jedne z wielu metod, dzięki którym rehabilitacja przebiega bezpiecznie i efektywnie. Śledząc najnowsze trendy w rehabilitacji, dokładam wszelkich starań, aby ustawicznie podnosić swoje kompetencje zawodowe. Dzięki temu mogę zaoferować swoim pacjentom możliwie najlepsze, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania z zakresu terapii manualnej, fizjoterapii ortopedycznej i sportowej.

Aktywność fizyczna zawsze była częścią mojego życia. Z tego względu fizjoterapia sportowa skupiona na potrzebach sportowców, zarówno amatorów jak i zawodowców stała się moją kolejną pasją. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją osób trenujących po kontuzjach. Przygotowując swoich pacjentów do zabiegów operacyjnych, jak artroskopia kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego, zerwanie stożka rotatorów, czy szycie ścięgna Achillesa. Z kolei po zabiegu prowadzony przeze mnie plan rehabilitacji i medyczny trening funkcjonalny ma za zadanie zabezpieczyć i uchronić pacjentów przed ponownym urazem. Oferuję rehabilitację stawu skokowego, kolana, kręgosłupa lędźwiowego, kręgosłupa szyjnego, po złamaniu kości udowej i wiele innych.

WYKSZTAŁCENIE I KWALIFIKACJE

Absolwent Wydziału Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, jak również studiów podyplomowych “Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego” SGGW.

UCZESTNIK LICZNYCH SZKOLEŃ Z ZAKRESU REHABILITACJI I FIZJOTERAPII