rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

Rehabilitacja Białołęka Warszawa

Poczuj znów jak żyje się bez przewlekłego bólu - Rehabilitacja Białołęka

rehabilitacja białołęka

Fizjoterapia z dojazdem Warszawa Białołęka

Dlaczego warto wybrać
fizjoterapię w domu na Białołęce

Zapisanie się na naszą rehabilitację nie wymaga skierowania od lekarza, dzięki temu możesz od razu umówić się na wizytę – zajmiemy się niezwłocznie leczeniem Twojego bólu.

Rehabilitacja jest skutecznym antidotum na przewlekły ból uniemożliwiający normalne funkcjonowanie. Dzięki regularnym zabiegom fizjoterapeutycznym masz szansę powrócić do dawnej sprawności i komfortu życia bez uciążliwych ograniczeń. Warto zainwestować w swoje zdrowie i dobre samopoczucie, by znów korzystać z życia bez restrykcji, jakie narzuca nam choroba.

Rozwiązaniem pozwalającym wrócić do dawnej sprawności jest regularna rehabilitacja. Białołęka jest dzielnicą, w której prowadzimy rehabilitację w domu pacjenta.

Rehabilitacja z dojazdem Warszawa Białołęka

Fizjoterapia Białołęka, kiedy może Ci pomóc?

Fizjoterapia w miejscu zamieszkania nie wymaga od Ciebie żadnych formalności oprócz telefonicznego umówienia wizyty.

Oczekując na pierwszy kontakt z fizjoterapeutą, przygotuj dokumentację medyczną, jeżeli taką posiadasz. Pomocne przy diagnozie twojego bólu będą zarówno karty informacyjne, opisy badań, jak i zdjęcia obrazowe (m.in. USG, RTG, MRI).

Równie dużym ułatwieniem przy doborze zabiegów będzie historia Twojej choroby. Postaraj się przypomnieć sobie, kiedy i w jakich okolicznościach pojawiły się objawy lub kiedy się nasilają.

Oczekując na specjalistę, ubierz się w wygodny strój i się odpręż. Pojawimy się najszybciej, jak potrafimy, by Ci pomóc.

rehabilitacja białołęka warszawa
fizjoterapeuta z dojazdem białołęka warszawa

Rehabilitant z dojazdem do domu pacjenta Warszawa Białołęka

Fizjoterapeuta z dojazdem Warszawa Białołęka

Z myślą o pacjentach z tej części Warszawy pojawiła się opcja rehabilitacji domowej na Białołęce.

Polecana jest w przypadku problemów pacjenta z przemieszczaniem się, jak również na jego własne życzenie. Grupą pacjentów objętych indywidualną opieką domową są nie tylko osoby trenujące, oraz starsze, ale coraz częściej osoby młode, które cenią swój czas i komfort.

Dla kogo wskazana jest fizjoterapia w domu na Białołęce?

Przede wszystkim tym, którzy mają problem z poruszaniem się, czyli pacjentom po operacjach, zabiegach, osobom starszym oraz kobietom, które niedawno urodziły i chcą być stale blisko dziecka. Fizjoterapeuta z dojazdem na Białołękę wychodzi naprzeciw tym potrzebom i dojedzie pod wskazany adres po telefonicznej rejestracji!

Rehabilitacja z dojazdem do domu Warszawa Białołęka

Zakres usług rehabilitacyjnych w dzielnicy Białołęka

Fizjoterapia z dojazdem w dzielnicy Białołęka to usługi medyczne od początku do końca na najwyższym poziomie i z dużym zaangażowaniem w leczenie pacjentów. W naszej klinice wskażemy Ci, kto najlepiej się Tobą zajmie. Po ustaleniu, jaka terapia będzie dla Ciebie najwłaściwsza, możesz zamówić rehabilitację z dojazdem na Białołękę.

Masaż w domu Warszawa Białołęka

Profesjonalny masaż w domu pacjenta

Rehabilitacja domowa Białołęka – pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta rehabilitacji z dojazdem na Białołękę

Wywiad

Poprzez wywiad medyczny dowiemy się, z jakim problemem zdrowotnym się zmagasz i jakie masz dolegliwości z tym związane.

Badanie

Następnie przeprowadzimy badania kliniczne, by poznać główną przyczynę problemów, które Cię do nas skierowały.

Diagnoza

Ostatni etap to postawienie prawidłowej diagnozy, bo to od niej zależy dobranie odpowiednich dla Ciebie zabiegów.

Terapia

Po ustaleniu diagnozy można wyodrębnić poszczególne etapy, według których będzie przebiegać rehabilitacja z dojazdem do domu.

Fizjoterapia Warszawa Białołęka – wygraj walkę z bólem

Etapy rehabilitacji w domu pacjenta na Białołęce

rehabilitacja domowa białołęka

Nadrzędną sprawą jest redukcja objawów bólowych i na tym skupiamy się w pierwszej kolejności. Dzięki ukierunkowanym zabiegom fizjoterapeutycznym w zauważalny sposób poprawi się Twoje zdrowie i podniesie komfort życia. Zaczniesz znów funkcjonować w normalny sposób.

Gdy ból się zmniejszy lub zniknie, skupimy się na leczeniu jego pierwotnej przyczyny, tak by już nie powrócił. Określimy dokładny plan zabiegów i innych działań leczniczych, dzięki czemu rehabilitacja w domu przyniesie stałe efekty.

Ten etap jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które przeszły proces rehabilitacji po urazie lub chcą przygotować się do uprawiania ulubionej dyscypliny sportu i uniknąć kontuzji.

Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia zadbamy o Twoją formę, wzmocnimy siłę, elastyczność, oraz koordynację ciała, tak abyś ponownie mógł cieszyć się uprawianą aktywnością fizyczną.

Nasi fizjoterapeuci z dojazdem na Białołękę, pomogą Ci w Twoich dolegliwościach.
Kompleksowo poprowadzą rehabilitację domową, oraz przeprowadzą przez wszystkie etapy fizjoterapii.

Rehabilitacja Warszawa Białołęka Cennik

Cennik usług rehabilitacji z dojazdem na Białołęce

Aby rehabilitacja domowa na Białołęce przyniosła jak najlepsze efekty, należy przygotować się na więcej niż jedno spotkanie. Dlatego warto od pierwszej wizyty skorzystać z oferty w pakiecie.

Wykupienie pakietu pozwala na oszczędność nawet do… 200zł.

W Naszym cenniku usług rehabilitacyjnych znajdziesz więcej szczegółowych dotyczących oferty.

rehabilitacja białołęka cennik warszawa

Fizjoterapia domowa Białołęka

Dlaczego warto skorzystać z rehabilitacji z dojazdem do domu na terenie Białołęki?


Polecam Pana Konrada w 100%. Borykałem się z kontuzją nadgarstka przez kilka miesięcy korzystając z usług fizjoterapii w innym miejscu, bezskutecznie. Pan Konrad terapią manualną i doborem odpowiednich ćwiczeń sprawił, że kontuzja została wyleczona, dodatkowo przekazał mi cenną wiedzę, jak dbać o to, aby podobne kontuzje się nie zdarzały…

Szymon
opinia google

rehabilitacja białołęka opinie


Pan Konrad to świetny specjalista. Byłem wcześniej u neurologa, ortopedy. Pan Konrad nie wiedząc o tym wystawił identyczne, ale dokładniejsze diagnozy. Kazał odstawić trujące organizm tabletki i już kilkoma sesjami postawił. mnie na nogi. Jest super fachowcem i ma bardzo dużą wiedzę, śmiało można zadawać pytania…

Jan
opinia google

Rehabilitacja i fizjoterapia Białołęka

Popularne wpisy

Rehabilitacja Białołęka Warszawa – Kontakt

Jeżeli szukasz rehabilitacji na Białołęce, zapraszamy do kontaktu

Fizjoterapia z dojazdem w dzielnicy Białołęka to usługi medyczne od początku do końca na najwyższym poziomie i z dużym zaangażowaniem w leczenie pacjentów. W naszej klinice wskażemy Ci, kto najlepiej się Tobą zajmie. Po ustaleniu, jaka terapia będzie dla Ciebie najwłaściwsza, możesz zamówić rehabilitację z dojazdem na Białołękę.

error: Treść jest chroniona !!