rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

Rehabilitacja ortopedyczna Warszawa

Profesjonalna pomoc po zabiegach, operacjach i urazach. Postaw na rehabilitację z dojazdem na terenie Warszawy i okolic.

Rehabilitacja ortopedyczna Warszawa

Rehabilitacja ortopedyczna jest nieodłączną częścią leczenia po zabiegach i operacjach

Profesjonalny proces rehabilitacji zapewni Ci szybki i sprawny powrót do pełni sprawności.

Rehabilitacja ortopedyczna jest gałęzią fizjoterapii ortopedycznej skoncentrowaną na leczeniu uszkodzeń oraz zaburzeń w obrębie układu szkieletowo – mięśniowego, stawów, ścięgien oraz więzadeł.

fizjoterapia ortopedyczna

Fizjoterapia ortopedyczna z dojazdem

Fizjoterapia ortopedyczna i jej wpływ na powrót do sprawności

W tej dziedzinie fizjoterapeuta ortopedyczny odgrywa szczególną rolę w przywracaniu sprawności “sprzed” urazu lub po pojawieniu się dolegliwości bólowych.

Nadrzędnym celem prowadzonej przez nas rehabilitacji ortopedycznej w Warszawie, jest dotarcie do źródła problemu, poprzez nowoczesne metody badania i diagnostyki funkcjonalnej pacjenta.

Przyczyniając się tym samym do redukcji odczuć bólowych naszych pacjentów poprawy ich siły oraz ruchomości stawowej, jak również przywróceniu siły i elastyczności mięśniom.

rehabilitacja ortopedyczna warszawa

Rehabilitacja ortopedyczna w domu pacjenta

Zabiegi rehabilitacji ortopedycznej oferowane w Warszawie

Dowiedz się więcej na temat naszych usług, z których możesz skorzystać na Bielanach, jak i w innych częściach stolicy.

Naszymi pacjentami są przede wszystkim osoby z Warszawy. Będące “przed” lub “po” zabiegach operacyjnych, wynikających ze zmian przeciążeniowych i choroby zwyrodnieniowej stawów.

Prowadzona jest przez nas fizjoterapia ortopedyczna po wymianie stawu, czyli endoprotezie biodra, kolana i barku.

Pomagamy warszawskim pacjentom z przewlekłymi dolegliwościami i po operacjach kręgosłupa. Wśród naszych klientów są również osoby po urazach kolana, barku czy biodra, upadkach i skręceniach stawu skokowego.

Bardzo dobrym uzupełnieniem terapii są specjalistyczne techniki tkanek miękkich – stosowane w celu poprawy ruchomości i funkcji mięśniowo – tkankowej.

Do najczęściej stosowanych technik manualnych możemy zaliczyć: pracę stawową (mobilizacje stawowe), stretching mięśniowy, ruch bierny oraz wielopłaszczyznowe ćwiczenia oporowe.

Do oceny stanu klinicznego oraz programowania postępowania terapeutycznego wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone metody jak terapia manualna, terapia tkanek miękkich, PNF, FDM czyli terapia powięziowa, kinesiotaping oraz funkcjonalny trening medyczny.

W pierwszej kolejności przeprowadzamy dokładne badanie diagnostyczne leczonego obszaru ciała, po wyznaczeniu najważniejszych celów terapii – przystępujemy do procesu usprawniania.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami pokazała nam, że odpowiednio przeprowadzona terapia manualna, ćwiczenia i właściwa edukacji pacjenta jest optymalnym rozwiązaniem w rehabilitacji ortopedycznej.

Dzięki nam wrócisz bez bólu do pracy, ulubionych zajęć dnia codziennego, a także aktywności sportowych.

rehabilitacja ortopedyczna warszawa bielany

Chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny naszych usług? Poznaj cennik rehabilitacji ortopedycznej oferowanej przez naszą klinikę.

Rehabilitacja domowa


Rehabilitacja ortopedyczna z dojazdem

Zobacz w czym pomoże Ci rehabilitacja ortopedyczna

error: Treść jest chroniona !!