rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

Rehabilitacja Bielany Warszawa

Uwolnij się od bólu! Poczuj się młodziej i wróć do Sprawności - Rehabilitacja Bielany.

rehabilitacja bielany

Rehabilitacja z dojazdem do domu Warszawa Bielany

Dlaczego warto wybrać rehabilitację z dojazdem

Rehabilitacja stanowi doskonały sposób na walkę z bólem, istotnie przyspieszając powrót do dawnej sprawności. Zabiegi rehabilitacji na bielanach to przede wszystkim inwestycja w Twoje zdrowie oraz lepsze samopoczucie.

Wykwalifikowana kadra rehabilitantów i fizjoterapeutów z Bielan z pewnością zadba o Twoje zdrowie. Dzięki naszemu badaniu, najpierw poznasz źródło swoich dolegliwości, a następnie zobaczysz, jak powoli słabną, a Ty poczujesz się znacznie lepiej!

Rozwiązaniem pozwalającym wrócić do dawnej sprawności jest regularna rehabilitacja. Bielany są dzielnicą, w której prowadzimy rehabilitację w domu pacjenta.

Rehabilitacja Bielany

Rehabilitacja Bielany, kiedy może Ci pomóc?

Fizjoterapia Bielany to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które zakończyły leczenie szpitalne po zabiegach lub operacjach i potrzebują profesjonalnego wsparcia w powrocie do pełnej sprawności.

Jeśli jesteś po operacji kręgosłupa lędźwiowego, a może po operacji kolana lub miałeś wszczepienną endoprotezę biodra, Nasi fizjoterapeuci z Bielan zaplanują Twoją rehabilitację domową z dojazdem.

Nie zwlekaj im szybciej rozpoczniesz proces rehabilitacji pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty z bielan tym szybciej wrócisz do ulubionych aktywności i pozbędziesz się bólu.

fizjoterapia bielany
fizjoterapeuta bielany

Fizjoterapeuta Bielany

Fizjoterapeuta na Bielanach co możesz zyskać!

Cenisz sobie swój czas i wygodę, rozumiemy, że nie zawsze dojazd do placówki jest możliwy, jeśli tak rehabilitacja z dojazdem na Bielanach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zajmujemy się rehabilitacją domową z dojazdem po zabiegach i operacjach, rehabilitacją sportową, pomagamy zwalczyć przewlekłe dolegliwości bólowe kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego.

Dla kogo może pomóc fizjoterapeuta z Bielan?

W naszej ofercie znajdziesz doświadczonych terapeutów manualnych jak i fizjoterapeutki uroginekologiczne, dzięki którym powrót do formy po ciąży i porodzie będzie przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Skorzystaj z naszych usług profesjonalnej rehabilitacji z dojazdem na Bielanach w atrakcyjnych cenach.

Rehabilitacja domowa Warszawa Bielany

Zabiegi rehabilitacji domowej w Warszawie na Bielanach

Masaż w domu Warszawa Bielany

Profesjonalny masaż w domu pacjenta

Fizjoterapeuta z dojazdem Warszawa Bielany

Jak przygotować się do pierwszej wizyty fizjoterapeuty z dojazdem?

Na początek

Jeżeli posiadasz przygotuj dokumentację medyczną, która ułatwi diagnozę Twojego problemu. Opisy badań, karty informacyjne, a także badania obrazowe (USG, RTG, MRI, TK).

Następnie

Przypomnij sobie wszystko na temat Twoich dolegliwości. Postaraj się określić czas, w których się pojawiły oraz sytuacje, w których najczęściej dają o sobie znać.

Na zakończenie

Przygotuj wygodny strój i po prostu czekaj na naszą rehabilitację z dojazdem. Z pewnością będziemy najszybciej jak to możliwe!

Fizjoterapia Warszawa Bielany

Etapy rehabilitacji na Bielanach w Warszawie

rehabilitacja bielany nfz

Rehabilitacja w warunkach domowych to przede wszystkim zmniejszenie bólu. Stosowanie leków przeciwbólowych prawie zawsze nie daje pożądanych efektów, a po zakończeniu ich działania – ból po prostu powraca. W pierwszej kolejności praca fizjoterapeuty skupia się na likwidacji dolegliwości bólowych.

Wszystkie zebrane informacje pozwolą Nam skupić się na tym, co najważniejsze, czyli zmniejszeniu bólu tak, aby umożliwić Ci normalne funkcjonowanie.

Gdy ból zostanie zminimalizowany – określimy jego przyczyny, co pozwoli nam na określenie szczegółowego planu działania, a w dalszej kolejności – nawet całkowite pozbycie się dolegliwości.

Następnie zadbamy o Twoja formę (ten etap przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są aktywne fizycznie). Przygotujemy Twój organizm – dostarczając mu odpowiednie bodźce ruchowe.

Fizjoterapeuta Warszawa Bielany

Fizjoterapeuta z dojazdem Warszawa Bielany

Aby skorzystać z rehabilitacji domowej w Warszawie do dzielnicy Bielany, wystarczy jeden telefon.
Nasz fizjoterapeuta zjawi się w Twoim domu z niezbędnym sprzętem.

Rehabilitacja Warszawa Bielany Cennik

Jak wygląda cennik usług rehabilitacji z dojazdem na terenie Bielan?

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych pakietów – możesz zaoszczędzić nawet… 200zł

Więcej informacji na temat cen znajdziesz w cenniku usług fizjoterapeutycznych Aktywnej Kliniki.

rehabilitacja warszawa bielany

Fizjoterapia w domu pacjenta Warszawa Bielany

Czy warto postawić na rehabilitację z dojazdem na Bielanach?


Dzięki pomocy pana Konrada nie tylko zapomniałem o przewlekłych bólach pleców, ale też dowiedziałem się jak ćwiczyć aby ich nie nadwyrężać, jak je wzmacniać. Dlatego szczerze polecam – świetny specjalista!

Tomasz
opinia google

fizjoterapeuta warszawa bielany


Dzięki pomocy pana Konrada nie tylko zapomniałem o przewlekłych bólach pleców, ale też dowiedziałem się jak ćwiczyć aby ich nie nadwyrężać, jak je wzmacniać. Dlatego szczerze polecam – świetny specjalista!

Małgorzata
opinia google

Rehabilitacja i fizjoterapia Warszawa Bielany

Popularne wpisy

Rehabilitacja Warszawa Bielany

Jeśli potrzebujesz rehabilitacji na Bielanach, zadzwoń!

error: Treść jest chroniona !!