Rehabilitacja Bielany Warszawa

Uwolnij się od bólu! Poczuj się młodziej i wróć do Sprawności - Rehabilitacja Bielany.

Wybierz wsparcie doświadczonych fizjoterapeutów, którzy zadbają o Twój szybki powrót do dawnej sprawności. Zadzwoń i umów się na wizytę, a przyjedziemy prosto do Twojego domu na Bielanach.

Rehabilitacja domowa z dojazdem na Bielanach. Czym jest i dlaczego warto?

Rehabilitacja stanowi doskonały sposób na walkę z bólem, istotnie przyspieszając powrót do dawnej sprawności. Zabiegi rehabilitacji na bielanach to przede wszystkim inwestycja w Twoje zdrowie oraz lepsze samopoczucie.

Wykwalifikowana kadra rehabilitantów i fizjoterapeutów z Bielan z pewnością zadba o Twoje zdrowie. Dzięki naszemu badaniu, najpierw poznasz źródło swoich dolegliwości, a następnie zobaczysz, jak powoli słabną, a Ty poczujesz się znacznie lepiej!

Podsumowując, warto wspomnieć, że leczenie bólu przez naszych fizjoterapeutów nie wymaga skierowania od lekarza. Jeżeli szukasz pomocy możesz zatem od razu umówić się bezpośrednio z naszym Fizjoterapeutą z dojazdem na Bielanach.

fizjoterapeuta bielany warszawa
rehabilitacja domowa bielany warszawa

Fizjoterapeuta z Bielan, kiedy może Ci pomóc?

Rehabilitacja z dojazdem na Bielany to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które zakończyły leczenie szpitalne po zabiegach lub operacjach i potrzebują profesjonalnego wsparcia w powrocie do pełnej sprawności.

Jeśli jesteś po operacji kręgosłupa lędźwiowego, a może po operacji kolana lub miałeś wszczepienną endoprotezę biodra, Nasi fizjoterapeuci z Bielan zaplanują Twoją rehabilitację domową z dojazdem. Nie zwlekaj im szybciej rozpoczniesz proces rehabilitacji pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty z bielan tym szybciej wrócisz do ulubionych aktywności i pozbędziesz się bólu.

Rehabilitacja Bielany - co możesz zyskać!

Cenisz sobie swój czas i wygodę, rozumiemy, że nie zawsze dojazd do placówki jest możliwy, jeśli tak rehabilitacja z dojazdem na Bielanach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zajmujemy się rehabilitacją domową z dojazdem po zabiegach i operacjach, rehabilitacją sportową, pomagamy zwalczyć przewlekłe dolegliwości bólowe kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego. W naszej ofercie znajdziesz doświadczonych terapeutów manualnych jak i fizjoterapeutki uroginekologiczne, dzięki którym powrót do formy po ciąży i porodzie będzie przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Skorzystaj z naszych usług profesjonalnej rehabilitacji z dojazdem na Bielanach w atrakcyjnych cenach.

rehabilitacja z dojazdem bielany warszawa

Jak przygotować się do pierwszej wizyty rehabilitacyjnej?

Dowiedz się jak przygotować się do pierwszej wizyty fizjoterapeuty z dojazdem na Bielanach

Na początek

jeżeli posiadasz przygotuj dokumentację medyczną, która ułatwi nam diagnozę Twojego problemu. Mogą to być opisy badań, karty informacyjne, a także badania obrazowe (w tym: USG, RTG, MRI).

Następnie

przypomnij sobie wszystko na temat Twoich dolegliwości. Postaraj się określić czas, w których się pojawiły oraz sytuacje, w których najczęściej dają o sobie znać.

Na zakończenie

przygotuj wygodny strój i po prostu czekaj na naszą rehabilitację z dojazdem. Z pewnością będziemy najszybciej jak to możliwe!

Rehabilitacja Bielany - krok po kroku

Sprawdź, jak wyglądają poszczególne etapy rehabilitacji

rehabilitant bielany warszawa

Naszą współpracę zaczniemy od wywiadu medycznego, dzięki któremu dowiemy się więcej na temat Ciebie, jak i Twoich dolegliwości. W kolejnym kroku przeprowadzimy badanie kliniczne umożliwiające poznanie źródła problemów. Na koniec postawimy właściwą diagnozę - niezbędną do przeprowadzenia rehabilitacji z dojazdem na Bielanach.

Sama rehabilitacja przebiega według 3 sprawdzonych etapów:

Na początku przede wszystkim skupimy się na tym, co najważniejsze, czyli zmniejszeniu bólu tak, aby umożliwić Ci normalne funkcjonowanie.

Gdy ból zostanie zminimalizowany – określimy jego przyczyny, co pozwoli nam na określenie szczegółowego planu działania, a w dalszej kolejności – nawet całkowite pozbycie się dolegliwości.

Następnie zadbamy o Twoja formę (ten etap przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są aktywne fizycznie). Przygotujemy Twój organizm – dostarczając mu odpowiednie bodźce ruchowe.

Rehabilitacja Bielany – doświadczony fizjoterapeuta z Warszawy

Aby skorzystać z rehabilitacji domowej do dzielnicy Bielany, wystarczy jeden telefon i Nasz fizjoterapeuta zjawi się w Twoim domu z niezbędnym sprzętem.

fizjoterapeuta sportowy warszawa

Konrad Dąbrowski

Fizjoterapeuta

fizjoterapeuta uroginekologiczny warszawa

Magdalena Dąbrowska

Fizjoterapeuta

terapeuta manualny warszawa

Inga Kania

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta uroginekologiczny warszawa

Paulina Sobiczewska

Fizjoterapeuta

fizjoterapeuta uroginekologiczny warszawa

Agnieszka Budyńska

Fizjoterapeuta

Rehabilitacja Bielany Cennik

Jak wygląda cennik usług rehabilitacji z dojazdem na terenie Bielan?

Pierwsza wizyta może trwać od 45 do 60 minut, a jej koszt poza pakietem wynosi dokładnie 130 złotych.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych pakietów - możesz zaoszczędzić nawet...

200 złotych

Więcej informacji na temat cen znajdziesz w cenniku usług fizjoterapeutycznych Aktywnej Kliniki.

rehabilitacja bielany warszawa cennik

Czy warto postawić na rehabilitację z dojazdem na terenie Bielan?

Przekonaj się, co mówią o nas dotychczasowi pacjenci

Dzięki pomocy pana Konrada nie tylko zapomniałem o przewlekłych bólach pleców, ale też dowiedziałem się jak ćwiczyć aby ich nie nadwyrężać, jak je wzmacniać. Dlatego szczerze polecam - świetny specjalista!
Tomasz
opinia google
Wysoki profesjonalizm, efektywna terapia - gorąco polecam! Pani Magda ma niesamowitą wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w pracy z klientem. W związku z tym potrafi doskonale diagnozować, proponuje bardzo różnorodne ćwiczenia jest bardzo uważna i indywidulanie podchodzi do pracy z pacjentem.
Małgorzata
opinia google
Pełen profesjonalizm. Miałem okazję korzystać z usług Kondrada dwukrotnie (uraz barku, uraz więzadła i łąkotki w kolanie). Dwukrotnie zostałem sprawnie i szybko przywrócony do sprawności. Bez wątpienia szczerze polecam!
Kacper
opinia google

Rehabilitacja Bielany Warszawa - kontakt

Zarezerwuj termin swojej rehabilitacji na bielanach