rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

mgr-magdalena-dabrowska-fizjoterapeutka-uroginekologiczna

Fizjoterapeuta uroginekologiczny Warszawa

mgr Magdalena Dąbrowska

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji na kierunku Fizjoterapia, jak również Położnictwa Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na co dzień łączę dwie pasje zawodowe – jako położna bloku porodowego, oraz fizjoterapeutka uroginekologiczna. Lata praktyki zawodowej uświadomiły mi, jak zróżnicowane są kobiety i problemy, z jakimi się zmagają.

Fizjoterapia uroginekologiczna dała mi możliwość profesjonalnej pomocy w takich dolegliwościach jak rozejście spojenia łonowego w ciąży, rozstęp mięśni prostych brzucha, czy wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Fizjoterapeuta uroginekologiczny z dojazdem do domu pacjenta

Fizjoterapeuta uroginekologiczny z Warszawy

Pracuje z pacjentkami po cięciu cesarskim, wiedząc jak ważna dla ich przyszłego zdrowia jest praca z blizną po cesarce, bezpieczne ćwiczenia na mięśnie brzucha, które w zdrowy sposób przywracają naturalną stabilizację i prawidłowy wygląd brzucha po ciąży.

Fizjoterapeuta uroginekologiczny z Warszawy

Kwalifikacje fizjoterapeuty uroginekologicznego z Warszawy

  • Fizjoterapia uroginekologiczna w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżaniu narządów miednicy mniejszej rekomendowany przez Polskie Towarzystwo uroginekologiczną. Moduł I, II, III.
  • Fizjoterapia uroginekologcizna w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżaniu narządów miednicy mniejszej rekomendowany przez Polskie Towarzystwo uroginekologiczną. Moduł IV, V, VI.
  • Praktyczny kurs USG mięśni dna miednicy z badaniami na żywo. Nowoczesna pessaroterapia.
  • Kinesiotaping – elementy MDL/KTP, zastosowanie w sporcie i medycynie.
  • Szkolenie Specjalizacyjne z zakresu pielęgniarstwa neonatologicznego. Tytuł Położnej specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego.
  • Resuscytacja Krążeniowo – Oddechowa Noworodka – ALS.
  • Wdrożenie zasad prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży, matek karmiących i rola aktywności fizycznej dla zachowania zdrowia.
  • Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii. Kurs praktyczny.

Oferta fizjoterapeuty uroginekologicznego w Warszawie

Co czeka na Ciebie w ofercie fizjoterapeuty uroginekologicznego w Warszawie?

Zajmuję się przygotowaniem kobiet do porodu drogami natury, niwelując takie dolegliwości jak ból kręgosłupa w ciąży, rwa kulsza w ciąży. Uczę, w jaki sposób wykonywać prawidłowo ćwiczenia mięśni dna miednicy (potocznie mięśnie Kegla) i ich świadomego udziału w fazie partej porodu. Bo wiem jak poród z ochroną krocza i możliwość jej zwiększenia ważna jest dla każdej kobiety w ciąży.

Podczas pracy chętnie dzielę się zarówno wiedzą jak i doświadczeniem. Wiem, że najważniejsze jest indywidualne podejście, bo każda z nas jest inna.

Rehabilitacja domowa


Fizjoterapia uroginekologiczna w domu

Poznaj pozostałych fizjoterapeutów z dojazdem

error: Treść jest chroniona !!