rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

Masaż relaksacyjny Warszawa z dojazdem

Masaż relaksacyjny w Warszawie z dojazdem do domu pozwoli zmniejszyć napięcie mięśniowe, usunie zmęczenie i przywróci chęć do dalszego działania.

Masaż relaksacyjny Warszawa z dojazdem

Masaż relaksacyjny usunie zmęczenie

Jeśli Twoją codziennością jest niekończąca się lista rzeczy do zrobienia to masaż relaksacyjny w Warszawie z dojazdem pozwoli Ci, choć na chwile zatrzymać czas i skupić na własnych potrzebach. Pozwoli zmniejszyć napięcie mięśniowe, usunie zmęczenie, przywróci utraconą witalność i chęć do dalszego działania.

Masaż relaksacyjny Warszawa z dojazdem do domu

Masaż relaksacyjny w Twoim domu

Nic tak nie odpręża po ciężkim dniu pracy jak myśl o powrocie do domu, a co jeśli będzie tam na Ciebie czekać fizjoterapeuta z profesjonalnym stołem i w miłej atmosferze pozbawi Twoje ciało nagromadzonych w ciągu ostatniego dnia czy tygodni napięć. Brzmi wspaniale?

Nic trudnego wystarczy jeden telefon i w ustalonym terminie fizjoterapeuta będzie u Ciebie, wystarczy odrobina miejsca na rozstawienie stołu, wygodny strój i czas na Twój relaks.  Skorzystaj z masażu relaksacyjnego z dojazdem do domu i nie trać czasu w krokach 

Masaż relaksacyjny w Warszawie przy natłoku spraw

Komu polecamy masaż relaksacyjny w Warszawie

masaż relaksacyjny z dojazdem do domu

Jest to idealna forma masażu dla tych osób, które szukają wytchnienia od codziennego natłoku obowiązków, czy wyciszenia w otaczającym nas szumie informacyjnym. Wykonywany regularnie w zaciszu domowym umożliwia utrzymanie stałego poziomu relaksu.

Masaż relaksacyjny i jego wpływ na ciało

Masaż relaksacyjny Warszawa normalizuje pracę układu nerwowego

Z technik masażu klasycznego, wyodrębniono masaż relaksacyjny, ponieważ zwrócono uwagę na jego unikalne odprężające działanie na cały organizm. Poszczególne techniki wykorzystywane w tym rodzaju manualnego oddziaływania na ciało, nastawione są na obniżenie napięcia psychosomatycznego.

Na drodze odruchowej stymuluje Nasz ośrodkowy układ nerwowy do normalizacji swojej pracy. Dzięki niemu, nie tylko zmniejsza się niepokój oraz napięcie psychiczne, ale również obniża tonus mięśniowy całego ciała i reguluje praca układów wewnątrzwydzielniczych.

Masaż pleców relaksacyjny przyspiesza regenerację

Co gwarantuje masaż relaksacyjny

  • Poprawę stanu psycho – fizycznego – Oczywistym jest fakt, że poziom napięcia psychicznego przekłada się na zmęczenie fizyczne całego organizmu i na odwrót. Ciężka praca fizyczna i wysiłek sportowy wpływają na zmęczenie psychiczne. Jeśli te bodźce są zbyt intensywne lub oddziaływują na nas zbyt długo ich negatywne skutki możemy odczuwać w postaci zbędnych kumulujących się napięć. Masaż relaksacyjny odpręża nie tylko ciało, ale i umysł.
  • Usunięcie nagromadzonych napięć mięśniowych- mechaniczne działanie masażu podwyższa temperaturę w tkankach poddawanych zabiegowi oraz poprzez rozciąganie włókien mięśniowych oddziaływuje na receptory czucia głębokiego, przyczyniając się tym samym do obniżenia napięcia mięśniowego.
masaż relaksacyjny kręgosłupa w domu
  • Stymulację i usprawnienie krążenia krwi i układu limfatycznego – wzmożony przepływ krwi w naczyniach włosowatych usprawnia dosercowy pasaż krwi i obniża ciśnienie tętnicze. Dzięki temu następuje szybsza wymiana składników odżywczych w tkankach.
  • Wspomaganie usuwania nagromadzonych toksyn w organizmie- masaż relaksacyjny poprzez pobudzenie metabolizmu tkankowego usprawnia procesy wymiany substratów energetycznych w naszym ciele. Oznacza to, że dzięki zabiegom zbędne i zużyte składniki odżywcze zostają sprawniej usunięte z organizmu a nowe niezbędne produkty szybciej przetransportowane do mięśni, skóry i tkanki podskórnej.
  • Przyspieszenie regeneracji organizmu- masaż relaksacyjny pozwala trzykrotnie efektywniej odpocząć niż podczas korzystania z odpoczynku biernego. Wynika to z powyżej wymienionych mechanizmów oddziaływania masażu na nasz organizm.  

Chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny naszych usług w Warszawie? Sprawdź masaż relaksacyjny cena Aktywna Klinika.

Masaż z dojazdem Warszawa

error: Treść jest chroniona !!