rehabilitacja domowa warszawa promocja

660 350 359

Funkcjonalny trening medyczny Warszawa

Postaw na profesjonalną pomoc od doświadczonego fizjoterapeuty z Warszawy.

Funkcjonalny trening medyczny Warszawa

Funkcjonalny trening medyczny jako pierwszy krok w stronę lepszej formy

Twoja sprawność fizyczna ucierpiała przez uraz lub kontuzję albo na skutek operacji? Uporczywy ból i inne towarzyszące mu dolegliwości utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie i wykonywanie podstawowych czynności?

Podjęta do tej pory rehabilitacja medyczna już przyniosła oczekiwane rezultaty, a Ty chcesz powrócić do ukochanej aktywności fizycznej? Nie czekaj, zapisz się na funkcjonalny trening medyczny!

trening medyczny

Medyczny trening funkcjonalny w domu

Medyczny trening terapeutyczny przywróci Twoją pełną sprawność

Trening medyczny jest bez wątpienia zindywidualizowaną formą ćwiczeń, stworzoną z myślą o szerokiej grupie osób.

Na spotkanie z fizjoterapeutą powinny umówić się osoby, które przeszły urazy narządów układu ruchu, jak i takie, które zmagają się z dolegliwościami ortopedycznymi czy reumatologicznymi.

medyczny trening terapeutyczny

Trening medyczny z dojazdem

Poznaj Funkcjonalny trening medyczny oferowany w Warszawie

Dowiedz się więcej na temat naszych usług, z których możesz skorzystać na Bielanach, jak i w innych częściach stolicy.

Bazując na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w pracy z pacjentami, możemy śmiało stwierdzić, że medyczny trening terapeutyczny nie tylko przywraca sprawność, ale też odmienia życie.

Choć regularne ćwiczenia wymagają czasu, energii i determinacji, z pewnością pozwalają zmniejszyć dolegliwości bólowe albo całkowicie je wyeliminować i znacząco poprawiają jakość życia.

Dla wielu osób trening rehabilitacyjny to jedyna szansa na powrót do ćwiczeń, ponieważ wykonywanie ich bez wcześniejszego wyleczenia kontuzji mogłoby jedynie pogorszyć stan zdrowia i nasilić problemy.

Bez względu na dolegliwość, z jaką zgłosił się pacjent, fizjoterapeuta w pierwszej kolejności skupia się na likwidacji funkcjonalnej dysfunkcji narządu ruchu oraz wyeliminowaniu uporczywych objawów.

Celem funkcjonalnego treningu medycznego jest przede wszystkim poprawa wytrzymałości, siły, koordynacji i mocy. W rezultacie na skutek regularnych treningów zwiększa się wytrzymałość chrząstki stawowej, ścięgien, mięśni i więzadeł.

To wszystko sprawia, że poprawie ulega jakość życia i umiejętności sportowe pacjenta.

Współpraca fizjoterapeuty z pacjentem rozpoczyna się od oceny funkcjonalnej, która umożliwia stworzenie odpowiedniego planu treningowego. W związku z tym specjalista musi ocenić problem i zaplanować trening rehabilitacyjny, mający szanse przynieść możliwie najlepsze efekty.

W praktyce sprowadza się to przede wszystkim do doboru zestawu ćwiczeń, które pomogą pacjentowi wypracować prawidłowe wzorce ruchu i wyeliminować ewentualne błędy w tym zakresie.

Opracowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości trening rehabilitacyjny istotnie może pomóc tym, którzy mają wrodzoną lub nabytą dysfunkcję układu ruchu albo posiadają zmiany zwyrodnieniowe w obrębie narządów ruchu.

Podsumowując, medyczny trening terapeutyczny to dobre rozwiązanie również dla wszystkich tych, którzy chcą ćwiczyć prawidłowo i bezpiecznie, by zmniejszyć ryzyko wystąpienia kontuzji.

funkcjonalny trening medyczny

Chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny naszych usług? Poznaj cennik medycznego treningu funkcjonalnego oferowanej przez naszą klinikę.

Rehabilitacja domowa


Trening funkcjonalny z dojazdem do domu

Poznaj funkcjonalny trening medyczny w Warszawie

error: Treść jest chroniona !!