Rehabilitacja i fizjoterapia opinie - Aktywna Klinika

Najpierw poznaj opinie na temat naszych usług,

następnie umów wizytę i dołącz do grona zadowolonych pacjentów Aktywnej Kliniki.

Fizjoterapia i rehabilitacja kolana - opinie

Sprawdź opinie naszych pacjentów na temat rehabilitacji i fizjoterapii kolana

5/5
Do Pana Konrada zgłosiłem się z bólem kolana. Ortopeda, z lekami już nie pomagał. Dzięki rozbiciu mięśni oraz ćwiczeniom w błyskawicznym czasie bólu się pozbyliśmy. Pełen profesjonalizm, skupienie na pacjencie, ćwiczenia dobierane pod konkretne przypadki, chętnie dzieli się wiedzą. Gorąco polecam!
rehabilitacja domowa warszawa
Robert
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Pan Konrad dokładnie wytłumaczył mi skąd bierze się ból, który odczuwam podczas chodzenia (o co nie pokusił się nawet lekarz ortopeda). Wytłumaczył mi także, jakie nawyki powinnam zmienić w mojej postawie, aby niwelować wadę, a podczas wykonywanych przeze mnie ćwiczeń, pan Konrad był bardzo uważny i zwracał uwagę na najdrobniejszy szczegół (Dostałam także cenne wskazówki co do gimnastyki zdrowych partii ciała). To bardzo dobry fachowiec i przesympatyczny człowiek.
rehabilitacja domowa warszawa
Eliza
opinia google
5/5
Najlepszy w mieście. Postawił mnie na nogi w kilka tygodni. Pełen profesjonalizm.
rehabilitacja domowa warszawa
Konrad
opinia google
5/5
Szybka trafna diagnoza, dobrze dobrane ćwiczenia, cierpliwość i pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Jan
opinia google
5/5
Idealnie dopasowane ćwiczenia, z każdą wizytą ból był mniejszy, świetna atmosfera, nie wybrałbym nikogo innego. Polecam!
rehabilitacja domowa warszawa
Rafał
opinia google
5/5
Praca z Panem Konradem była przyjemnością, dzięki jego pomocy udało mi się stanąć na nogi (dosłownie) po poważnym urazie kolana. Pan Konrad cechuje się wysokim profesjonalizmem ale tez olbrzymia pasja do dziedziny którą się zajmuje. Nie ma również problemu by dogadać fizjoterapię tak by nie kolidowała z pracą. Polecam, jeśli znów dokonam marnych wyborów sportowych, wiem do kogo się zwrócić.
rehabilitacja domowa warszawa
Marta
opinia google
5/5
Ogromna wiedza, umiejętności i profesjonalizm. A przede wszystkim wrażliwość na problem. Pan Konrad postawił mnie "na nogi". Pełna i wiarygodna diagnoza po wielu latach błądzenia po lekarzach, pozwoliła w końcu skupić się na problemie. Polecam bardzo. I serdecznie dziękuję za ratunek.
rehabilitacja domowa warszawa
Katarzyna
portal znanylekarz
5/5
Absolutnie polecam Pana Konrada. Męczył mnie ból kolana, a ortopeda zasugerował, żebym poszukała fachowca od rehabilitacji. Znajoma poleciła mi Pana Konrada, konkretnie i z zaangażowaniem podjął się pracy z moim kolanem. Wytłumaczył mi w czym jest problem, jak prawidłowo ćwiczyć i na co zwracać uwagę na codzień, aby ból się nie pojawiał. Dzięki rehabilitacji moje kolano już mnie nie boli. Polecam Pana Konrada, bardzo kompetentny i doświadczony rehabilitant, który posiada ogromną wiedzę i jest bardzo miły. W razie wątpliwości czy pytań, zawsze odpowiada na maile lub smsy. Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam!
rehabilitacja domowa warszawa
Karolina
portal znanylekarz
5/5
Świetne podejście do sprawy. Po miesięcznym urazie łydki i złym zroście tkanki mięśniowej Pan Konrad w ciągu kilku sesji postawił mnie z powrotem na nogi. Miałem skurcze, bóle. Okazało się, że mięsień się źle pozrastał i trzeba było porozbijać tkankę łydki. Po miesiącu pracy ponownie gram w piłkę i noga działa ;)
rehabilitacja domowa warszawa
Kamil
opinia google
5/5
Polecam, bardzo osoba bardzo merytoryczna i ze świetnym podejściem do pacjenta. Kolano dzięki wizytom zaczęło powoli wracać do sprawności. Dużym plusem jest możliwość dostosowania czasu wizyty do potrzeby pacjenta.
rehabilitacja domowa warszawa
Maciej
opinia google
5/5
Pan Konrad w ostatnim okresie dwukrotnie udzielał mi pomocy. Pierwszy raz to rehabilitacja kolana - nie mogłem chodzić. Doprowadził do tego że mogłem poruszać się przy pomocy kuli, a póżniej samodzielnie. Drugi raz to upadek i poważny uraz biodra. Nie mogłem chodzić.I znowu Pan Konrad - Jego terapia pozwoliła mi ponownie powrócić do samodzielnego poruszania się. Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Konradowi za Jego zaangażowanie, pomoc, wyrozumiałość dla mojego wieku i wielką pomoc jaką mi okazał- dzięki czemu mogę znowu chodzić o kulach. Gorąco polecam Pana Konrada - doskonałego fachowca , sumiennego i dbałego o pacjenta człowieka.
rehabilitacja domowa warszawa
Jacek
opinia google

Zerwane więzadło krzyżowe przednie - fizjoterapia opinie

5/5
Do Pana Konrada trafiłam po operacji rekonstrukcji MPFL i trochleoplastyce kolana prawego. Rehabilitacja zaczęła się już tydzień po zabiegu, na początku odbywała się ona u mnie w domu, ze względu na duże ograniczenia w poruszanu się, a poźniej w gabinecie. Wybór Pana Konrada był rewelacyjną decyzja. Pan Konrad dodawał mi cennych wskazówek co do pielęgnacji ran pooperacyjnch (jedna była bardzo duża powyżej 10 cm, ciągneła się przez całe kolano), dodatkowo poźniej zadbał o masaż blizn dzięki czemu nie doszło do zrostów. Od pierwszej do ostatniej minuty wizyty pełny profesjonalizm. Idealne podejście do pacjenta oraz zagadnienia fizjoterapii. Z pełną świadomością mogę polecić Pana Konrada każdemu pacjentowi. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy fizjoterapeuty na pewno zgłoszę się do p. Konrada. Bardzo dziękuję za doprowadzenie mojego kolana do stanu używalności po tak ciężkim zabiegu. Pozdrawiam serdecznie
rehabilitacja domowa warszawa
Ewelina
opinia google
5/5
Nieoceniona pomoc w przywracaniu sprawności kolana po rekonstrukcji ACL i szyciu łękotki. Fachowa wiedza Konrada postawiła mnie na nogi, ćwiczenia dostosowane do tempa zdrowienia, indywidualne podejście do pacjenta. Wizyty domowe co przy ACL jest bardzo pomocne. Jak najbardziej polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Grzegorz
portal znanylekarz
5/5
Pan Konrad bardzo pewnie i z sukcesem poprowadził moja rehabilitację po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych kolana. Pełen zaangażowania z indywidualnym podejściem do mojego przypadku stale dopasowywał zajęcia do zmieniającej się sytuacji mojego kolana, jasno tłumacząc za każdym razem aktualny etap mojej rehabilitacji. Dodatkowo elastyczny w umawianiu terminów i po prostu miły człowiek. Profesjonalista do polecenia z czystym sumieniem.
rehabilitacja domowa warszawa
Przemek
portal znanylekarz
5/5
Doskonały terapeuta! Pomógł mi przy rehabilitacji kolan po treningu siłowym i stworzył nowy program ćwiczeń dostosowany do moich potrzeb. Full service i ogromna wiedza. Po każdym spotkaniu czułem się nie tylko zdrowszy fizycznie, ale i bogatszy o wiedzę, która pomoże mi przy treningach w kolejnych latach. Absolutnie polecam!
rehabilitacja domowa warszawa
Filip
portal znanylekarz
5/5
Jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Miałem przyjemność przejścia rehabilitacji z Konradem i jestem bardzo zadowolony z efektu. Po czterech miesiącach pracy noga wróciła do sprawności. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam rehabilitację z Konradem.
rehabilitacja domowa warszawa
Damian
opinia google

Endoproteza kolana - rehabilitacja i fizjoterapia opinie

5/5
KOMPETENCJA, to pierwsze co powiem o pracy rehabilitanta, Pana Konrada Dąbrowskiego. Jeżeli dodam do tego dążenie do perfekcji, komunikatywność i miłą aparycję, powstaje rehabilitant idealny. Właśnie taki jest Pan Konrad, który przywrócił mi sprawność fizyczną oraz dobry nastrój. Dziękuje mu za to, polecam jego usługi wszystkim potrzebującym pomocy.
rehabilitacja domowa warszawa
Bogumiła
szpital chirurgii urazowej
5/5
Pan Konrad jest bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Bardzo dobrze przeprowadzone zabiegi szybko postawiły mnie na nogi. Wszystkie ćwiczenia były rzetelnie omówione i byłam świadoma jakie przyniosą skutki.
rehabilitacja domowa warszawa
Barbara
szpital chirurgii urazowej
5/5
Pan Konrad jest doskonałym fizjoterapeutą!!! Podczas 20 zabiegów postawił mnie na nogi po endoprotezie kolana. W pewnym momencie byłam kompletnie załamana, gdy zaczęło mi dokuczać niby zdrowe kolano i biodro. Pan Konrad zajął się tym szybko i bardzo skutecznie. Wytłumaczył mi na czym polegał mój problem. Dzięki niemu bardziej rozumiem swoje ciało. Potrafię już też sama sobie pomóc. Uważam,że w kwestii rehabilitacji należy słuchać dobrego fizjoterapeuty, a nie lekarza. Zawsze i wszystkim będę polecać terapię p. Konrada. Dziękuję bardzo.
rehabilitacja domowa warszawa
Magdalena
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Od 9 czerwca do 20 lipca 2016r. byłam rehabilitowana przez pana Konrada Dąbrowskiego na Oddziale Rehabilitacji Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie. Spotkałam się tu z życzliwością i wsparciem w powrocie do zdrowia. Dostałam fachową opiekę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim zainteresowanym rehabilitacją.
rehabilitacja domowa warszawa
Krystyna
szpital chirurgii urazowej
5/5
Zabiegi prowadzone przez p. Dąbrowskiego 6.VII – 2.VIII 2016r. były prowadzone fachowo i profesjonalnie, a zestaw terapii i ćwiczeń był bardzo korzystnie dobrany do mojego schorzenia. Fachowość pana Dąbrowskiego spowodowała dużą poprawę i usprawnienie mojego stawu kolanowego. Tą drogą składam podziękowanie dla pana magistra.
rehabilitacja domowa warszawa
Jan
szpital chirurgii urazowej

Rehabilitacja kręgosłupa - opinie

Poznaj opinie pacjentów Aktywnej Kliniki na temat rehabilitacji i fizjoterapii kręgosłupa

5/5
Pan Konrad podchodzi do problemów z plecami/do bólu bardzo kompleksowo - szuka przyczyny, a nie tylko niweluje skutek. Poza pracą nad przykurczami w plecach Pan Konrad opracował dla mnie zestaw ćwiczeń, które mają wzmocnić mięśnie pleców dzięki czemu ból ma nie powracać. Po 3 wizytach już widziałam pierwsze efekty - to jak zwiększył się zakres ruchu, jak zmieniła się postawa. Bardzo polecam tego fizjoterapeutę - byłam u trzech i to był najlepszy wybór.
rehabilitacja domowa warszawa
Martyna
opinia google
5/5
Zdecydowanie potwierdzam kompleksowość podejścia do tematu. Rehabilitacja była poprzedzona pełnym wywiadem i kilkoma ćwiczeniami. W skrócie mogę powiedzieć, ze cel wizyty został osiągnięty - ból pleców znacznie się zmniejszył, a zalecone ćwiczenia przynoszą zamierzony efekt.
rehabilitacja domowa warszawa
Tymoteusz
opinia google
5/5
Bardzo polecam p. Konrada! Uzyskałam zarówno doraźną, jak i długofalową pomoc. Zrozumiałam i poznałam swoje możliwości, do których p. Konrad dostosował plan wzmacniających mnie ćwiczeń. Terapia jest PROFESJONALNA, widać doświadczenie, wiedzę, lecz także PASJĘ i prawdziwą chęć pomocy w tym, żeby taki laik jak ja miał sprawne ciało i mógł z niego w pełni korzystać. Jak dla mnie, to żadna Chodakowska nie zastąpi takiego podejścia i umiejętności!
rehabilitacja domowa warszawa
Shinjite07
opinia google
5/5
Polecam! Świetne podejście do pacjenta i przede wszystkim skuteczność. Dzięki p. Konradowi pozbyłam się uporczywego bólu pleców i szyi. Podczas rehabilitacji uzyskałam też sporo wiedzy i wskazówek, oraz ćwiczeń, dzięki którym mogę zapobiegać nawrotom dolegliwości.
rehabilitacja domowa warszawa
Marlena
opinia google
5/5
Dzięki pomocy pana Konrada nie tylko zapomniałem o przewlekłych bólach pleców, ale też dowiedziałem się jak ćwiczyć aby ich nie nadwyrężać, jak je wzmacniać, aby utrzymać w dobrej kondycji mięśnie tułowia. Szczerze polecam - świetny specjalista!
rehabilitacja domowa warszawa
Tomasz
opinia google

Dyskopatia lędźwiowa kręgosłupa - opinie

5/5
Pan Konrad to bardzo dobry fizjoterapeuta, z ogromną wiedzą i empatią. Profesjonalista w każdym calu. Dokładnie wyjaśnił skalę problemu. Zajął się tematem (dyskopatia oraz przepuklina kręgosłupa odcinka lędźwiowego) z dużo większym zaangażowaniem niż ortopeda. Bardzo polecam !!!
rehabilitacja domowa warszawa
Anita
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony Pana Konrada. Rehabilitacja przyniosła efekty w moim schorzeniu i teraz jest już dużo lepiej. Polecam w 100%.
rehabilitacja domowa warszawa
Kasia
opinia google
5/5
Rehabilitacja prowadzona przez Panią Magdę postawiała moją mamę po operacji szybko na nogi. Muszę zaznaczyć że jest ona bardzo ciepłą i cierpliwą osobą co dla mojej mamy (81 lat) było szczególnie ważne. Do tego Pani Magda była bardzo profesjonalna, a w trakcie ćwiczeń miała na uwadze również dodatkowe choroby mojej mamy, dzięki temu czułam że zostawiam mamę w bezpiecznych rękach.
rehabilitacja domowa warszawa
Krystyna
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Dziękuje za skuteczną rehabilitacje kręgosłupa. Mimo zaawansowanej dyskopatii, skierowania na operacje i bólów które przenikały do nogi, Pan Konrad doskonale perfekcyjnie usunął ból i dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Masaże, ćwiczenia, zabiegi manualne. Rehabilitacja bez bólu, bez bolesnych metod. Polecam Pana Konrada za profesjonalizm, rzetelność i skuteczność a przy tym uprzejmość i zrozumienie.
rehabilitacja domowa warszawa
Anka
portal znanylekarz
5/5
Świetny, kompetentny i zaangażowany w swoją pracę fizjoterapeuta. Dokładnie diagnozuje, tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. A co najważniejsze, jego terapia pomaga i szybko stawia na nogi :) polecam!
rehabilitacja domowa warszawa
Natalia
opinia google
5/5
Pan Konrad bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, po kilku spotkaniach zdiagnozował mój problem. Jednocześnie tłumacząc na czym on dokładnie polega. Dzięki zestawowi ćwiczeń pracuje teraz z moimi plecami i widzę że przynosi to zamierzony efekt. Bardzo polecam szczególnie osobom które mają dolegliwości z kręgosłupem.
rehabilitacja domowa warszawa
Adam
portal znanylekarz
5/5
Od lat cierpię na dyskopatię oraz jestem po usunięciu stawu skokowego (martwica jałowa). Dostając się w ręce P. Konrada odczuwam znaczną poprawę nogi oraz kręgosłupa. P. Konrad jest wspaniałym Rehabilitantem oraz jego zabiegi pomogły mi.
rehabilitacja domowa warszawa
Elżbieta
szpital chirurgii urazowej

Dyskopatia odcinka szyjnego - fizjoterapia opinie

5/5
Jest to profesjonalny fizjoterapeuta. Mam dyskopatię kręgosłupa na odcinku szyjnym. Po serii spotkań ustąpiło mi drętwienie prawej ręki. Polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Marek
opinia google
5/5
Rehabilitacja w wykonaniu Konrada Dąbrowskiego pomogła mi dużo bardziej niż konsultacje u ortopedy, których miałam za sobą 3, oraz seria 20 zastrzyków (przeciwbólowe, przeciwzapalne, witaminowe). Poza niewątpliwą skutecznością, wysoko oceniam także profesjonalizm, rzeczowe podejście do problemu i konsekwentne poszukiwanie, a później eliminowanie źródła bólu. W moim przypadku pierwsza wizyta Konrada składała się z bardzo dokładnego wywiadu, łącznie z obejrzeniem aktualnego zdjęcia rtg, masażu, ćwiczeń i praktycznych porad z zakresu codziennej dbałości o kręgosłup. Postępy dało się odczuć z wizyty na wizytę (było ich ok. 8).
rehabilitacja domowa warszawa
Aneta
opinia google
5/5
Pan Konrad Dąbrowski pomógł mi w schorzeniu typu: dyskopatia górnego odcinka kręgosłupa. Czuję się komfortowo, dolegliwości ustąpiły (bóle karku, drętwienie kończyn). Pan Konrad wykazał się profesjonalizmem, śmiało polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Maria
szpital chirurgii urazowej
5/5
Z godnością polecam Pana Konrada, który konkretnie i z zaangażowaniem podszedł do moich dolegliwości związanych z dyskopatią. Pan Konrad doskonale prowadzi masaże i ćwiczenia. Serdecznie polecam Pana Konrada.
rehabilitacja domowa warszawa
Jolanta
szpital chirurgii urazowej

Rehabilitacja barku - fizjoterapia opinie

Dowiedz się jak prowadzona przez nas rehabilitacja barku pomogła pacjetnom Aktywnej Kliniki

5/5
Dwukrotnie korzystałam z pomocy pana Konrada (przywrócenie funkcjonalności barku i ręki) - za każdym razem z dużym sukcesem. Pan Konrad wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, pokazuje przyczyny problemu, profesjonalnie pracuje z pacjentem, poleca ćwiczenia, jest niezwykle skuteczny, a do tego bardzo miły:) Serdecznie polecam!Pozdrawiam serdecznie
rehabilitacja domowa warszawa
Ewa
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Pan Konrad pomógł mi w pozbyciu się bólu mięśni. Jasno wytłumaczył, z czego wynikała dolegliwość i zalecił ćwiczenia oraz zastosował masaże lecznicze, dzięki którym faktycznie daje się odczuć poprawę stanu zdrowia. Polecam Pana Konrada.
rehabilitacja domowa warszawa
Tomasz
portal znanylekarz
5/5
Pełen profesjonalizm, kompetentny i na dodatek sympatyczny. Jego rehabilitacje przynoszą ulgę na długo. Polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Magdalena
opinia google
5/5
Świetnie wykonana praca, wszystkie ćwiczenia idealnie dopasowane, z każdą wizytą ból był coraz mniejszy, lepiej wybrać nie można. Polecam!
rehabilitacja domowa warszawa
Rafał
portal znanylekarz
5/5
Pan Konrad to nie tylko dobry profesjonalista , ale również empatyczny człowiek. Byłam zdesperowana, ból szyi i barku nie dawał mi spokoju. Po wcześniejszych wizytach u ortopedy i neurologa, którzy zasugerowali, że mogę poddać się operacji, ewentualnie poszukać jeszcze dobrego fizjoterapeuty. W internecie znalazłam Pana Konrada i szczerze powiedziawszy na początku byłam trochę sceptyczna, ale po kilku wizytach ból po prostu ustępuje. Chciałam z całego serca podziękować i polecić tego fizjoterapeutę. W najbliższym czasie kończę serię spotkać i nie żałuję czasu spędzonego w gabinecie. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym z powodu bólu szyi i barku.
rehabilitacja domowa warszawa
Magdalena
portal znanylekarz
5/5
Pełen profesjonalizm. Miałem okazję korzystać z usług Kondrada dwukrotnie (uraz barku, uraz więzadła i łąkotki w kolanie). Dwukrotnie zostałem sprawnie i szybko przywrócony do sprawności. Szczerze polecam!
rehabilitacja domowa warszawa
Kacper
opinia google
5/5
Hello! I would like to thank Mr Dabrowski for helping me to get rid of an annoying pain and recovering my shoulder. I visited different doctors who could not identify the reason of my pain. I had MRI and USG scans and everything looked ok, but I could not go to fitness nor swimming because it caused me too much pain. Mr Dabrowski examinated my shoulder and told me that we should work more with muscles which are deeper inside and which I did not use during daily movements. I believed in his plan, because I really wanted to be able to go back to my daily routine. After a few days of treatment I already started feeling better.Currently I am two weeks after my rehabilitation and it still feels great. I follow the advice which I got during our meetings and now I know how I can and should do my workout in the gym without harming my shoulder. Once again thank you Mr Dabrowski, I will recommend you to friends and family!
rehabilitacja domowa warszawa
Joachim
portal znanylekarz

Endoproteza barku rehabilitacja i fizjoterapia opinie

5/5
Jestem po operacji stawu barkowego. Moim terapeutą był pan Konrad. Uważam go za dobrego fachowca i miłego człowieka. Pomógł mi bardzo w uzyskaniu usprawnienia ręki za co mu jestem bardzo wdzięczna.
rehabilitacja domowa warszawa
Małgorzata
szpital chirurgii urazowej
5/5
Dnia 19.04.2016 miałem alloplastykę lewego stawu ramiennego (częściowa proteza). Od 16.05. rozpocząłem rehabilitację w tutejszym szpitalu. Ponad trzy tygodnie opiekował się mną Pan mgr Konrad Dąbrowski. Wielkie zaangażowanie, kompetencja, umiejętności, fachowość, kultura osobista i poświęcenie Pana Konrada sprawiły, że bardo szybko wystąpiła u mnie poprawa stanu zdrowia i ruchomości operowanego barku. Pan Konrad to wspaniały człowiek i fachowiec.
rehabilitacja domowa warszawa
Mieczysław
szpital chirurgii urazowej
5/5
Pan Konrad Dąbrowski poprowadził moją rehabilitację w szpitalu przy ul. Barskiej w Warszawie w okresie od 28.06 – 20.07.2016 – jestem po implantacji endoprotezy połowiczej stawu ramiennego L. Stwierdzam, że pan Konrad odznacza się dobrymi kwalifikacjami zawodowymi i kulturą osobistą. Jest równocześnie uprzejmy, ale stanowczy i opiekuńczy. Z przekonaniem polecam pana Konrada jako rehabilitanta dla osób po urazach.
rehabilitacja domowa warszawa
Małgorzata
szpital chirurgii urazowej
5/5
Od 12.05 do 16.06 przebywałam na oddziale rehabilitacyjnym przy ul. Barskiej. Zabiegi zlecone odbyłam, bardzo mi pomogły. Czuję się bardziej sprawniejsza z czego jestem zadowolona. Zabiegi były wykonywane przez p. mgr Konrada. Przez cały czas, był bardzo wyrozumiały, uczynny, miły i pomocny. Dziękuje bardzo.
rehabilitacja domowa warszawa
Domicela
szpital chirurgii urazowej

Fizjoterapia uroginekologiczna - opinie

Szukasz dobrego fizjoterapeuty uroginekologicznego z Warszawy? Sprawdź i zadzwoń...

5/5
Wysoki profesjonalizmy, efektywna terapia - gorąco polecam
Pani Magda ma niesamowitą wiedzę, umiejętności i zaangazowanie w pracy z klientem. Potrafi dokonale diagnozować, proponuje bardzo różnorodne ćwiczenia, jest bardzo uważna i indywidulanie podchodzi do pracy z pacjetem proponując ćwiczenia i zabiegi uwzględniające kompleksową ocenę stanu zdowia. Przy tym jest uważna, spokojna i od razu budzi zaufanie. Bardzo polecam - naprawdę najlepszy specjalista, którego spotkałam.
rehabilitacja domowa warszawa
Małgorzata
opinia AktywnaKLINIKA

Fizjoterapia w ciąży i po porodzie - opinie

5/5
W trakcie ciąży zaczął mi dokuczać kręgosłup, z czasem było tylko gorzej pojawiło się ból promieniujący do pośladka, spotkania z Magdą sprawiły że kręgosłup przestał boleć i dowiedziałam się też wielu ciekawostek odnośnie porodu ponieważ jest również położną. Usłyszałam też na co uważać i czego unikać do końca ciąży i po porodzie. Z cała pewnością polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Lidka
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Pani Magda to miła i profesjonalna osoba, bardzo pomogła mi po porodzie wrócić do formy. Przede wszystkim był to bezpieczny powrót, pełny zrozumienia dla świeżo upieczonej mamy ;) Pani Magda dawała mi mnóstwo wskazówek i ciekawych ćwiczeń, aby brzuch i mięśnie kegla wracały do formy. Mogę z czystym sumieniem polecić.
rehabilitacja domowa warszawa
Ewa
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Panią Magdę poznałam 3 tygodnie po planowym cięciu cesarskim, dzięki profesjonalnemu i cierpliwemu podejściu, moja blizna jest prawie niewidoczna i nie dokucza podczas ćwiczeń. Otrzymałam również od Pani Magdy instruktaż jak nosić moją córeczkę oraz czego unikać po operacji, a dzięki ćwiczeniom powoli wracam do siebie.
rehabilitacja domowa warszawa
Natalia
opinia AktywnaKLINIKA
5/5
Pani Magda to bardzo ciepła, miła i delikatna osoba a przy tym bardzo merytoryczna przy wyjaśnianiu szczegółów masażu oraz ćwiczeń. Dodatkowo ma dużą wiedzę z zakresu położnictwa i opieki nad maluszkiem, więc zawsze przy okazji ćwiczeń coś doradzi. Po mobilizacji blizna nie boli, nie ciągnie. Cena za spotkanie też w rozsądnej cenie. Gorąco polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Olga
portal znanylekarz
5/5
Bardzo pozytywnie oceniam pracę i zaangażowanie Konrada, momentami bardziej niż ja pilnował kolejnych wizyt żeby nie dopuścić do bólu, a po masażach i ćwiczeniach zawsze następowała poprawa. Trafne diagnozy i dobrze dobrane zestawy ćwiczeń.
rehabilitacja domowa warszawa
Alicja
opinia google

Rehabilitacja biodra - opinie

Szukasz rehabilitacji po operacji biodra? Zobacz co piszą o Nas pacjenci...

5/5
Udzielam bardzo dobrych referencji panu mgr Konradowi Dąbrowskiemu. Przebywałam na tym oddziale 6 tygodni i zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc i zrozumienie, gdyż jest nie tylko bardzo dobrym fizjoterapeutą i rehabilitantem, ale również dobrym człowiekiem.
rehabilitacja domowa warszawa
Zofia
szpital chirurgii urazowej

Endoproteza biodra rehabilitacja i fizjoterapia opinie

5/5
Dzięki ciężkiej i mozolnej pracy pana Konrada stanęłam na nogi dosłownie i w przenośni. Po operacji wymiany stawu pacjent jest pozostawiony sam sobie i gdyby nie rehabilitacja z panem Konradem kto wie kiedy bym mogła sprawnie i samodzielnie chodzić? Wszechstronna wiedza, cierpliwość, właściwe dobranie ćwiczeń, skuteczne masaże sprawiły, że dziś już chodzę bez kul. Choć jeszcze długa droga przed odzyskaniem pełnej sprawności, to wiem co i jak mam robić, żeby do niej dotrzeć. Polecam wszystkim potrzebującym. Dziękuję Panie Konradzie!!!
rehabilitacja domowa warszawa
Beata
portal znanylekarz
5/5
Pan mgr Konrad Dąbrowski jest rehabilitantem bardzo troskliwym i jednocześnie bardzo wymagającym, współpracującym z pacjentem. Aby zalecane ćwiczenia były wykonywane prawidłowo i przyniosły ulgę w schorzeniu. Nadmieniam, ze jestem po poważnym upadku w tramwaju dn. 13.05.2016 r.
rehabilitacja domowa warszawa
Wanda
szpital chirurgii urazowej
5/5
Ja niżej podpisany chciałbym gorąco podziękować mojemu fizjoterapeucie panu mgr Konradowi Dąbrowskiemu za duży profesjonalizm i opiekę jaką mnie otoczył. Na oddziale rehabilitacyjnym przebywałem po operacji stawu biodrowego 4 tygodnie. Dzięki dużemu zaangażowaniu pana fizjoterapeuty i wzajemnej współpracy moja sprawność ruchowa znaczenie się poprawiła.
rehabilitacja domowa warszawa
Jerzy
szpital chirurgii urazowej
5/5
Podziękowania za wkład pracy dla Pana Konrada Dąbrowskiego od pacjentki Krystyny Miaśkiewicz. Bardzo wysoko oceniam Pana zaangażowanie oraz fachowość wykonywanej pracy. Rehabilitacja pod Pana nadzorem przyniosła dla mnie bardzo wymierną poprawę stanu zdrowia. W pracę swą wkłada Pan dużo serca i umiejętności, co skutkuje b. pozytywną poprawą stanu zdrowia, a szczególnie narządów ruchu po przebytych operacjach stawów biodrowych.
rehabilitacja domowa warszawa
Krystyna
szpital chirurgii urazowej
5/5
Dziękuje bardzo za rehabilitacje panu mgr Konradowi Dąbrowskiemu. 27.04.2016 przeszedłem operację endoprotezoplastyki stawu biodrowego. Po rehabilitacji mój staw biodrowy funkcjonuje sprawniej. Z czystym sumieniem polecam p. Konrada.
rehabilitacja domowa warszawa
Edmund
szpital chirurgii urazowej

Złamanie przezkrętarzowe kości udowej rehabilitacja i fizjoterapia opinie

5/5
Jestem pacjentką po złamaniu przezkrętarzowym lewej k.d w 2010 r, po złamaniu przez i pod krętarzowym pkd i ostatnio po podimplantowym złamaniu uda lewego, leczonych operacyjnie. Złamania były spowodowane urazami, wykluczono osteoporoze. O możliwości rehabilitacji domowej komercyjnej przez p.Konrada dowiedziałam się z internetu. Dobór ćwiczeń, sposób egzekwowania ich wykonania były bardzo profesjonalne. Duża kultura osobista rehabilitanta sprawiała, że ćwiczenia były także przyjemne. Udało się u mnie osiągnąć funkcję samodzielnego chodzenia na krótkich dystansach oraz przy podpórce na dłuższych.
rehabilitacja domowa warszawa
Urszula
opinia google
5/5
Jestem po przebytej urosepsie z powiklaniem ostra niewydolność wielonarzadowa pozniejszy zanik miesni ....et cetera Po wypisie ze szpitala ledwo radzilam sobie z wstawaniem z lozka czy przejsciu kilka metrow... Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy jaka otrzymalam od Pana Konrada poniewaz zakres cwiczen byl bardzo starannie dobrany oby moglam zaczac normalnie funkcjonowac i oczywiscie empatycznosc polaczona z mobilizacja w tym wsparcie w dazeniu do lepszych wynikow oraz do ich osiagniecia Bardzo Polecam !
rehabilitacja domowa warszawa
Oksana
opinia google

Skręcenie stawu skokowego rehabilitacja i fizjoterapia opinie

Miałeś uraz stawu skokowego i szukasz profesjonalnej rehabilitacji? Zgłoś się do Nas...

5/5
Polecam p. Konrada. Brałam zabiegi na stopę po złamaniu kostki strzałkowej. Kompetentny, miły i oddany sprawie pacjenta. Szkoda, że w naszej państwowej służbie zdrowia nie pracują tacy specjaliści.
rehabilitacja domowa warszawa
Helena
portal znanylekarz
5/5
Naciągnęłam mięsień w nodze i nie mogłam chodzić. Poprosiłam o pomoc Pana Konrada i następnego dnia już był u mnie i się zaczęło... Nie dość, że Konrad naprawił moją nogę to jeszcze pomógł wzmocnić mięśnie grzbietu, nóg i rąk. Czuję się o niebo lepiej. Po dwóch ciążach wreszcie dochodzę do siebie. Wróciła świadomość ciała, minęła depresja i apatia. Wracam do życia. Dziękuję za pomoc Panie Konradzie!
rehabilitacja domowa warszawa
Alison
portal znanylekarz
5/5
Konrad Dąbrowski to fizjoterapeuta godny polecenia. Zapewnia: bardzo profesjonalne podejście do problemu, punktualność, potwierdzanie wizyt, praktyczne rady, dobrze dobrane ćwiczenia, skuteczny masaż, wygodny kontakt telefoniczny i sms-owy, wygodny stół, motywację do ćwiczeń.
rehabilitacja domowa warszawa
Aneta
portal znanylekarz
5/5
Profesjonalnie zaopiekował się moim przypadkiem (złamanie kostki, zerwane więzadła rzepki oraz trójgraniaste). Po półtoramiesięcznej rehabilitacji chodzę i właśnie wracam do pracy. Z czystym sumieniem polecam.
rehabilitacja domowa warszawa
Bartosz
opinia google