Rehabilitacja Warszawa

Aktywna Klinika rehabilitacja Warszawa to skuteczna fizjoterapia w Twoim domu.

Świadczymy usługi rehabilitacji z dojazdem na terenie Warszawy. U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, natomiast poprawa zdrowia naszych pacjentów jest priorytetem świadczonej przez Nas rehabilitacji domowej.

Aktywna Klinika czyli dogodna rehabilitacja w Warszawie

W zakres naszych usług wchodzą zabiegi wykonywane w domu osób rehabilitowanych. Ceniąc Twój czas i komfort poprowadzimy skuteczną i bezpieczna rehabilitację po operacji, kontuzji czy w przypadku bólu kręgosłupa w warunkach domowych.

Komfort naszych pacjentów oraz realizacja indywidualnych potrzeb to nasz priorytet. Dlatego nasza oferta rehabilitacji w Warszawie to kompleksowe leczenie i pomoc. Świadczymy usługi fizjoterapeutyczne tak, by poprawić zdrowie naszych pacjentów, poczynając od szczegółowego badania, postawienia diagnozy, zaplanowaniu rehabilitacji oraz wsparciu profilaktycznym.

dobry rehabilitant warszawa
fizjoterapeuta warszawa

Fizjoterapeuta w Warszawie – co można zyskać po jego zabiegach?

Korzystając z zabiegów rehabilitacji w Warszawie, można nie tylko poprawić jakość życia, ale również odzyskać dawną sprawność i wrócić do ulubionych aktywności.

Pierwszym krokiem w pomocy rehabilitacyjnej jest uwolnienie pacjenta od uciążliwego bólu. W przypadku pojawienia się restrykcji stawowych dzięki odpowiednio dopasowanej terapii rehabilitanci przywrócą fizjologiczny zakres ruchu i siłę mięśni stawu.

Rehabilitacja w Warszawie to szansa na to, by codzienna aktywność ruchowa znów stała się łatwa i przyjemna dla Ciebie. Skorzystaj z szansy, jaką daje profesjonalna fizjoterapia. Efekty pozytywnie cię zaskoczą!

Sprzyjające warunki fizjoterapii w Warszawie

W stolicy dostępny jest szeroki zakres usług rehabilitacyjnych, a my dążymy do tego, by każdy mógł z łatwością skorzystać z pomocy sprawdzonego fizjoterapeuty z Warszawy zarówno w gabinecie, jak i w miejscu zamieszkania.

Jednym z najbardziej cenionych przez naszych pacjentów aspektów rehabilitacji w Warszawie jest oszczędność czasu i skuteczność oferowanej fizjoterapii.

Brak konieczności wizyty u lekarza i posiadania skierowania na rehabilitację, umożliwia szybki dostęp do rehabilitacji w Warszawie z dojazdem. Wystarczy telefon do naszej kliniki, a my w szybko i rzetelnie zorganizujemy dla Ciebie indywidualnie dobraną formę terapii.

fizjoterapia warszawa

Rehabilitacja Warszawa – jak znaleźć odpowiedniego rehabilitanta?

Nasi fizjoterapeuci, zajmą się Tobą kompleksowo i przeprowadzą przez wszystkie etapy leczenia. Właściwy rehabilitant w Warszawie to również osoba, która Cię zdiagnozuje oraz opracuje plan leczenia dolegliwości. Ponadto będzie Cię informować, w jaki sposób możesz zadbać o siebie po zakończonej fizjoterapii.

fizjoterapeuta sportowy warszawa

Konrad Dąbrowski

Fizjoterapeuta

fizjoterapeuta uroginekologiczny warszawa

Magdalena Dąbrowska

Fizjoterapeuta

terapeuta manualny warszawa

Inga Kania

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta uroginekologiczny warszawa

Paulina Sobiczewska

Fizjoterapeuta

fizjoterapeuta uroginekologiczny warszawa

Agnieszka Budyńska

Fizjoterapeuta

Pierwsza wizyta fizjoterapeuty w Warszawie

Potrzebujesz rehabilitacji, ale nie wiesz, do którego specjalisty się zwrócić lub nie posiadasz wiedzy, co konkretnie jest przyczyną Twoich dolegliwości? Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeutycznej nasz rehabilitant ustali wszystkie szczegóły w trakcie spotkania z Tobą.

Wywiad

Zanim fizjoterapeuta przystąpi do wykonywania zabiegów mających na celu likwidację bólu, przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny.

Badanie i diagnoza

Następnie przystąpi do szczegółowego badania fizjoterapeutycznego. Dzięki temu postawi dokładną diagnozę i ustali plan rehabilitacji.

Terapia

Wszystkie wcześniej zebrane informacje pomogą w precyzyjny sposób dobrać dla Ciebie najlepszą formę leczenia w postaci fizjoterapii.

Rodzaje rehabilitacji dostępnych w Warszawie

Dowiesz się, co będzie najskuteczniejszą terapią wśród szerokiej gamy dostępnych zabiegów rehabilitacyjnych w Warszawie. Zabiegi fizjoterapeutyczne mają różne przeznaczenie i są dedykowane odmiennym grupom pacjentów. W drodze rozmów i konsultacji ustalimy, który rodzaj jest tym, jakiego potrzebujesz.

Usługi fizjoterapeutyczne w Warszawie

rehabilitacja w domu pacjenta warszawa

Fizjoterapia Sportowa

Fizjoterapia sportowa w Warszawie to oferta skierowana dla tych, którzy doznali kontuzji wskutek uprawiania dyscyplin sportowych i chcą w sposób szybki i bezpieczny powrócić do treningów.

Fizjoterapia Ortopedyczna

Oferujemy rehabilitację ortopedyczną w Warszawie, przeznaczoną m.in. dla osób, które przeszły operacje. Dzięki zabiegom Twój powrót do sprawności odbędzie się szybciej i łatwiej niż się spodziewasz.

rehabilitacja w domu pacjenta warszawa
fizjoterapia uroginekologiczna warszawa

Fizjoterapia Uroginekologiczna

Fizjoterapia uroginekologiczna polecana jest dla kobiet z każdej grupy wiekowej. Nasi fizjoterapeuci stworzą plan terapii indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Fizjoterapia po Porodzie

Dla kobiet w okresie ciąży i połogu szczególnie polecana jest fizjoterapia w ciąży i po porodzie. Dodatkowym walorem jest możliwość rehabilitacji w domu – nie musisz rozstawać się z maluszkiem.

fizjoterapia po porodzie i w ciąży
funkcjonalny trening medyczny

Trening Medyczny

Funkcjonalny Trening Medyczny to nasza propozycja na indywidualny plan ćwiczeń, pozwalający osiągnąć wyższy poziom sprawności osobom, które zakończyły proces rehabilitacji po urazie, czy operacji.

Rehabilitacja Warszawa – wskazania, korzyści i metody

Poznaj wskazania i korzyści rehabilitacji w domu pacjenta w Warszawie

rehabilitacja nfz warszawa

Przewlekły ból, stan po operacji, brak pełnej sprawności ruchowej w wyniku choroby lub kontuzje to najczęstsze przyczyny kierujące do nas pacjentów na rehabilitację. Nie każdy jednak wie, że wskazaniem do zabiegów fizjoterapeutycznych jest również profilaktyka. Dzięki zabiegom można zapobiec leczeniu w przyszłości, nawet delikatne symptomy bólu, występujące chronicznie to sygnał, że warto udać się do fizjoterapeuty.

Mając w zasięgu specjalistów, można bez ograniczeń korzystać z ich pomocy. Nie warto zwlekać z polepszeniem, jakości swojego życia w zakresie zdrowia, bo efekty profesjonalnie przeprowadzonej rehabilitacji często stają się spektakularne.

Będąc w kontakcie z kliniką, w której pracują wykwalifikowani rehabilitanci z Warszawy, macie pewność, że oddajecie się w ręce specjalistów posługujących się najnowszą wiedzą medyczną i umiejętnościami rozwijanymi przez lata w pracy z pacjentami.

Rekomendacje źródłem informacji – najlepszy fizjoterapeuta w Warszawie

Zaufało nam wielu pacjentów z Warszawy – zobacz ich rekomendacje

Pan Konrad to bardzo dobry fizjoterapeuta, z ogromną wiedzą i empatią. Dokładnie wyjaśnił skalę problemu. Zajął się tematem z dużo większym zaangażowaniem niż ortopeda. Bardzo polecam !!!
Anita
opinia google
rehabilitacja warszawa opinie
Polecam. Olbrzymia pomoc przy "naprawieniu" problemów z plecami oraz postawą jak i rehabilitacja po kontuzji kolana. Od zawsze dobijał mnie ból odcinka lędźwiowego i szyi/karku (praca siedząca) - teraz bez bólu.
Michał
opinia google

Cena rehabilitacji z dojazdem na terenie Warszawy

Czas poświęcony na pierwszej wizycie rehabilitacji w Warszawie to około 45-60 minut. Cena za badanie i konsultację fizjoterapeuty poza Pakietami to koszt 130 zł. W celu uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych rehabilitacja domowa to zazwyczaj więcej niż jedno spotkanie. W związku z tym warto od pierwszej wizyty skorzystać z Pakietów oferowanych przez fizjoterapeutów Aktywnej Kliniki.

Pakiet 10 rehabilitacji pozwala na zaoszczędzenie nawet...

200 złotych

Sprawdź cennik usług fizjoterapeutycznych Aktywnej Kliniki.

rehabilitacja warszawa cennik

Rehabilitacja Warszawa - Kontakt

Poprzez telefoniczny kontakt z Aktywną Kliniką dowiesz się, któremu rehabilitantowi z Warszawy powinniście powierzyć swoje zdrowie.